Düğün Mimarı Heval Zengoğlu, Beykent Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur.Mezun olduktan bir süre sonra kurumsal bir firmada mimarlık alanında başarılı projelere imza atmıştır.İç mimari ve dekorasyon projelerinin yanı sıra sofra düzeni ve dekor uygulaması konusunda da eğitim alan Heval Zengoğlu 2010 yılında düğün davet sektörüne girmiştir. Düğün davet sektöründe başarılı ve farklı olmayı hedefleyen Heval Zengoğlu,düğün konseptinin belirlenmesinden, projelendirilmesine, davetin akışından, planlama ve yönetimine kadar her detayı mesleği ile bütünleştirerek sektörde hedeflediği farklılığı yaratmıştır. Heval Zengoğlu,yedi seneyi aşkın kariyerinde sayısız düğün ve davete imza atmış ve sektörün önde gelen markası haline gelmiş Event By Heval Zengoğlu firmasının kurucusudur.
Düğün Mimarı Heval Zengoğlu, Beykent Üniversitesi İç Mimarlık bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur.Mezun olduktan bir süre sonra kurumsal bir firmada mimarlık alanında başarılı projelere imza atmıştır.İç mimari ve dekorasyon projelerinin yanı sıra sofra düzeni ve dekor uygulaması konusunda da eğitim alan Heval Zengoğlu 2010 yılında düğün davet sektörüne girmiştir.
Düğün davet sektöründe başarılı ve farklı olmayı hedefleyen Heval Zengoğlu,düğün konseptinin belirlenmesinden, projelendirilmesine, davetin akışından, planlama ve yönetimine kadar her detayı mesleği ile bütünleştirerek sektörde hedeflediği farklılığı yaratmıştır.
Heval Zengoğlu,yedi seneyi aşkın kariyerinde sayısız düğün ve davete imza atmış ve sektörün önde gelen markası haline gelmiş Event By Heval Zengoğlu firmasının kurucusudur.